Ankara Çulluk Avı (2013)

2013 ün ilk haftaları bir cumartesi sabahı yükselle çıktık yollara…..fazla erken çıkmadık gece iyi ayaz vardı….çorbamızı içip içimizi ısıttıktan sonra meraya attık kendimizi bugün kuşu bulmayı umuyorduk….bir önceki çulluk avında randuman yoktu….ya herro ya merro başladık gezmeye yine aynıydı durum yer yarılmış kuş içine girmişti sanki….bir ihtimal vardı kuş ayaz kuvvetli olunca dere kenarına inmişti…..bende dere kenarında avı pek sevmiyorum kuşun fazla şansı olmuyor….bir kuş,iki kuş derken umutlanıyorduk ama iyi geziyorduk daha iyi olması lazımdı….bu arada benim çok kötü bir günümdü iyi manke yapıyordum…. :) :) :) benim mankelere rağmen fena kuş avlamadık….nasibimizi aldık ve avı bitirdik….

IMG_8083 (800x533) IMG_8077 (800x534) IMG_8078 (800x534)

290 views

Bu Yazı İçin Arama Terimleri:

Bu yazı İç Anadolu Avcıları kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Ankara Çulluk Avı (2013) için 2 cevap

  1. Mükerrem Elidoğru der ki:

    bere herşeye bedel :) tam avcısın usta

  2. kürşad der ki:

    maşallah maşallah

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>